Для чого заохочувати дітей ще в ранньому віці вчити іноземні мови? Більшість батьків в першу чергу хочуть успішної реалізації майбутнього їхнього чада: хороших оцінок в школі, впевненості при спілкуванні у поїздках закордон чи іноді просто тому, що це престижно. Але, між іншим, вивчення хоча б одної іноземної мови є надзвичайно корисним для психічного та розумового розвитку.
Ми  наведемо 6 неймовірних та науково доведених причин, чому потрібно вчити іноземні мови.
Мозок буквально збільшується в об’ємі, а точніше гіпокамп та деякі частини кори великих півкуль. Згідно з дослідженнями, чим інтенсивніше ви вчите іноземну мову, тим помітніше збільшується об’єм сірої речовини.
Володіння декількома мовами рятує від синдрому Альцгеймера. Білінгвам діагностують в середньому  на 5 років пізніше перші ознаки цієї хвороби і ще пізніше стан деменції ніж тим, хто знає лише одну рідну мову.
У білінгвів кращі здібності до музики, адже кожна мова має свою мелодію, ритм.
На початку 60-тих рр. А.Томатіс прийшов до висновку, що акустично кожна мова відповідає певному діапазону частот. І якщо людина має можливість повністю оволодіти полосою частот тієї іноземної мови, яку вона вивчає, то мозок краще буде обробляти інтонації. Тобто білінгви володіють ширшим частотним та інтонаційним спектром.
Поліглоти відрізняються здібностями виконувати різні завдання одночасно. Мається на увазі швидкість переключення між задачами та здібність паралельно розумово вирішувати декілька проблем.
Мови покращують пам’ять. Як показують дослідження, знавці декількох мов краще оволодівають ментальною арифметикою, відрізняються кращими здібностями до читання та оволодіння іншими когнітивними навичками.
У знавців мов кращі здібності до концентрації та розподілу уваги. Це проявляється в здатності відокремлювати як суть будь якого важливого явища, так і його деталі.

Який же найкращий віковий період, щоб розпочати вивчення іноземної мови?
Дослідження в нейропсихології та неврології показують, що немовлята починають своє життя з хорошою гнучкістю головного мозку, що дозволяє їм оволодіти практично будь-якою мовою, залежно від мовного середовища. Крім того, вони здатні вивчити слова шляхом прослуховування або візуального кодування. Ця пластичність мозку є двигуном здібностей дитини «зламати код мови». Згодом ця здатність різко зменшується, і дорослим важче оволодіти новою мовою.
Для досягнення більшої швидкості нейронних зв’язків дозрівання дитячого мозку супроводжується мієлінізацією в його різних ділянках. Цей процес підвищує швидкість передачі даних, але водночас він обмежує когнітивні функції і знижує пластичність мозку. Як наслідок, з часом зростаючій людині стає все важче вивчати нові мови.
Вчені також вважають, що у віці до семи-восьми років діти можуть вчитися і говорити другою мовою вільно і без акценту. Проте, після цього віку, навчальна здатність буде поступово знижуватися і акцент в мові буде все більш чутним.
Надіємось, ці факти достатньо переконливі, щоб Ваша малеча почала вивчення англійської мови вже зараз. Ми ж, в свою чергу, підберемо індивідуальну програму для кожного майбутнього поліглота так, щоб процес навчання був не лише корисним, а й цікавим. Адже яскраві позитивні емоції такі важливі для плекання успішної особистості.